Rimantas Jankowski

Rimantas Jankowski

Adres | Rimantas Jankowski, Poćkuny 19

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i poznania tego niezwykłego miejsca.

  • Domek nasz  położony jest  w obszarze Natura 2000, w otoczeniu licznych jezior, lasów, z bezpośrednim dostępem do jez. Samanis (ok.11ha) w miejscowości Poćkuny, w powiecie sejneńskim. Działka i jego okolica są niezwykle malownicze.  Stanowią je wzgórza pokryte łąkami lub porośnięte lasami z pięknym widokiem na dwa jeziora: Berżnik i Samanis.
  • Domek wykonany jest  z materiałów naturalnych, przyjaznych kazdemu z nas:  z bala, kamienia, dachówki ceramicznej itp. Wnętrza zostały elegancko wykonane i estetycznie urządzone, aranżacja ścian i kominka stwarza niepowtarzalny klimat – (wykorzystano starą cegłę).
  •   Do dyspozycji gości jest 6- 8 miejsc noclegowych w trzech pokojach, każdy z osobną łazienką; salon, kuchnia. Atrakcją obiektu, w naszym regionie jeszcze niespotykaną, jest sauna japońska (kubeł), w przyszłośći również sauna fińska.
  • Wypoczynek w naszym Domku szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi, osobom starszym, grupom przyjaciół i znajomych. Doskonałe warunki do spędzenia czasu znajdą u nas osoby nastawione na wypoczynek aktywny w szczególności związany z możliwościami jakie stwarza jezioro Samanis (doskonałe do kąpieli, nurkowania, wędkarstwa itp.). Poza sezonem zapraszamy grzybiarzy i osoby pragnące wypoczywać w spokoju i ciszy. Są tu  dogodne warunki do aktywnego wypoczynku: wędrówek pieszych i rowerowych, narciarstwa biegowego, jazdy na quadach.
  • Piękne krajobrazy, krystalicznie czysta woda w połączeniu z doskonałymi warunkami wypoczynku zadowolą każdego turystę.
  • Dobra baza wypadowa na Litwę  przez 2 przejścia graniczne w Ogrodnikach i Berżnikach (Wilno, Troki, Druskienniki), do Puszczy Augustowskiej, Wigierskiego Parku Narodowego oraz do okolicznych miast i miasteczek (Sejny, Suwałki, Augustów, Puńsk, Giby).

Obiekt nasz położony jest w zacisznym, pełnym zieleni zakątku Sejneńszczyzny, z dala od zgiełku jaki panuje w miastach…