Gospodarstwo Agroturystyczne – Irmina Norwa – Sumowo

Gospodarstwo Agroturystyczne – Irmina Norwa – Sumowo

Adres | Sumowo, 16-500 Sejny

Gospodarstwo agroturystyczne  Irminy  nad jeziorem Sumowo również z bezpośrednim dojściem do jeziora Dimitrowo. Bogactwem tego zakątka są czyste jeziora i lasy oraz nieskażone środowisko, obszar „Zielonych Płuc Polski”.
Gospodarstwo zostało uhonorowane:
„ Zielone Lato 2007”  – 1  miejsce
„ Zielone Lato 2004”  – wyróżnienie
„ Zielone Lato 2002”  – wyróżnienie

Jest to doskonały teren do uprawiania turystyki rowerowej, urozmaicona rzeźba terenu zachęca do pieszych wycieczek. Z wypoczynku będą zadowoleni turyści lubiący odpoczywać w miejscach kameralnych w ciszy i spokoju. Do dyspozycji gości jest: dom  drewniany   – całkowicie wyposażony z dużą kuchnią  pokojem kominkowym i werandą  – na 10 osób- 4 sypialnie  na górze. Trzy pokoje dwuosobowe z łazienkami, każdy z osobnym wejściem z ogrodu. Dwa domki góralskie  4 i  6 osobowy. Do dyspozycji gości są, również łódki wiosłowe, własne pomosty, sauna tradycyjna – bania, rowery, tenis stołowy, leżaki, miejsce na ognisko, grill , kajaki + canoe (spływ Czarną Hańczą).
Ogrodzony teren – sad . Obiady i śniadania na  życzenie.  Cennik: Dom duży –  500 zł doba, Góral duży – 300 zł doba, Góral mały (szałas) –  200 zł doba .Pokoje 2 osobowe  – po 45 zł od osoby.