Dolina Żurawi

Dolina Żurawi

Adres | Iwona i Maciej Surma, Hołny Mejera 18

Gospodarze serdecznie zapraszają do wypoczynku w swoim kompleksie turystycznym w malowniczo położonych terenach położnych w gminie Sejny. Obiekt jest całoroczny, dostępny wiosną, latem, jesienią oraz zimą. O każdej porze roku, goście mogą skorzystać z licznych atrakcji na terenie kompleksu.

Do dyspozycji gości są dwa apartamenty. Apartament położony na dole jest z sypialnią dla 2 osób, z salonem, z pełni wyposażoną kuchnią ( sprzęt AGD, zastawa stołowa itd.), z jadalnią oraz z łazienką z prysznicem. Ponadto w salonie znajduję się kominek oraz wyjście na rozległy taras.

W apartamencie na górze znajdują się dwie oddzielne sypialnie przeznaczona dla 4 osób. Ponadto w pełni wyposażonym salonie jest sofa, na której dodatkowo mogą się pomieścić 2 osoby. Dodatkowo do salonu jest przyłączony aneks kuchenny, jadalnia oraz wejście na szeroki taras z rozległym widokiem na jezioro i malowniczą okolicę.

Specjalnie dla gości przygotowano dodatkowe atrakcje: 

  • Sport:

piłka nożna, siatkówka plażowa, koszykówka, tenis ziemny – kort naturalny ze sztucznym oświetleniem, 

  • Aktywny wypoczynek:

dart, badminton, golf amatorski, plaża z kąpieliskiem i dwoma pomostami, wycieczki rowerowe – rowery dostępne bezpłatnie na terenie ośrodka, a także specjalna oferta dla miłośników wędkarstwa 

  • Sporty wodne:

windsurfing, kajaki, żaglówka, łódź wiosłowa 

  • Sporty motorowodne:

czarter łodzi motorowej z możliwością wynajęcia sternika w Augustowie, zwiedzaniem pobliskich jezior. Nie zapomniane wrażenia przy pokonywaniu śluz kanału Augustowskiego, a także niepowtarzalna możliwość spróbowania swoich sił w jeździe na nartach wodnych.

Minimalna cena za nocleg: 70 zł. Wszystkie atrakcje na terenie kompleksu w cenie wynajmu. Możliwość negocjacji ceny.